Digitaalne varsakabi

Saada digitaalsed lilled!

Digitaalse varsakabja idee sündis soovist pakkuda välismaiste lõikelillede asemel topelt-alternatiivi! 

Lilled on alati hea valik, kui soovid meeles pidada oma sõpra, kallimat või koostööpartnerit. Pakume sulle värsket lahendust - osta digitaalsed lilled! Lillede valik on kodumaine. Lisaks sellele, et suurendamata jääb importlillede ostuga kaasnev jalajälg, aitab sinu panus ellu viia Loodushoiu Fondi tegevusi, mis suunatud elurikkuse suurendamisele Eestis. Ning isegi kullerit ei ole vaja tellida! 

Peale ostu sooritamist saab sinu poolt määratud isik selle toreda teo kohta ilusalt kujundatud meiliteavituse.

Hind: 10.00€

Digitaalse lillekimbu soetanu toetab järgmiseid Loodushoiu Fondi loodustegusid:

  1. Parendatakse tolmendajate elujärge inimmõjuga piirkondades, kus tegeleme lilleniitude pikaajalise hooldamisega. Toetussumma kogutakse kahe aasta jooksul kontole ning selle abil istutatakse teadlaste poolt soovitatud kodumaiseid, õitsevaid ja putuktolmendatavad põõsad meie pool-loodusliku koosluse asenduskatsealale.
  2. Vähendad väga oluliselt, hinnanguliselt 95% võrra oma süsiniku jalajälge, võrreldes välismaalt imporditud lõikelillide buketi kinkimisega. Näiteks 7 välismaalt pärit lõikelillega segakimbu puhul on Sinu jalajälg ca 30 eqCO2kg, sama kimp kodumaisena on 3,3 eqCO2kg ja digitaalne lillekimp on 0,05 eqCO2kg.

Lillede jalajäljest loe lähemalt siit
 

Close modal

Logi sisse

või

Kontot veel ei ole?

Loo tasuta konto kohe