ETTEVÕTTEST PARTNERILE

Passiivse looduskaitse asemel panustame koos aktiivselt meie mere ja maa elurikkusesse.

Looduskapitali investeerijale

Tark investor panustab loodusesse. Loome võimaluse anda loodusele tagasi. Ettevõttena saate panustada meie maaomanike abiga järgmistesse projektidesse.

LOODUSHOIU PROJEKT

Eraloodushoiu alad

Oleme loonud võimaluse ettevõtetele, kes näitavad üles pühendumust ning tegutsevad oma sektori hea tava kohaselt, hoida eraloodushoiu alasid. Ettevõte saab annetusmärgise, mis kinnitab, et olete aidanud meil hoida elurikkust ja panustanud annetatud summa ulatuses.

Kontakt

LOODUSHOIU PROJEKT

Väärtuslikud metsaalad

Väärtuslike metsaalade lepingud on suunatud elupaikade hoidmisele, taastamisele ja säilitamisele erametsades. Väärtusliku metsaala toetajana aitab Teie ettevõte hoida elurikkust koos maaomanikega.

Kontakt

ALGATUS

Metslooma vader

Teie ettevõtte maskott või tootemloom elab looduses, kuid sooviksite tema hoidmist toetada looduses? Metsaomanikel on peidus nii mõndagi põnevat! Vaderiks olemine võimaldab pakkuda linnu- looma- või taimeliigile turvalist keskkonda ning jagada ühiskonna jaoks vajalike hüvede kulusid maaomanikega. Koos jõuame kiiremini ja kaugemale.

Projektist

LOODUSHOIU PROJEKT

Istutades tulevikku

Meie maaomanikud osalevad vabatahtlikul süsinikuturul. Puude istutamine seob süsinikku, hoiab, loob ja taastab elupaiku ning seeläbi toetab liigirikkust. Puidu kasutusse võtmine seob pikaajaliselt süsinikku. Süsinikuprojektide vajadused on individuaalsed, palun võtke ühendust meie inimestega.

Loen edasi Kontakt

ALGATUS

Puhkealad ja matkarajad

Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena on Teil võimalus panustada just Teile olulisel teemal ja piirkonnas. Rekreatsioonialade lepingud on suunatud kogukonna hüvede loomisele erametsades. Need võivad olla spordirajad, loodusturismi taristu või hoida metsa silmailu jaoks. Loome koos!

Kontakt

ALGATUS

Põlispuu patroon

Hoiame elus põliste puude lugusid, meeles mälestusväärseid puid ning näitame neid kogukonnale koos! Põlispuude lepingud on suunatud eramaa põlispuude registri hoidmiseks ja infotahvli loomiseks. Viime Teid kokku huvitavatel lugudega, tähelepanuväärsete põlispuudega ning toredate inimetega.

Kontakt
Close modal

Logi sisse

Kontot veel ei ole?

Loo tasuta konto kohe