Mis on küpsised

Nagu peaaegu kõigi professionaalsete veebisaitide puhul tavaline, kasutab see sait teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid, mis on väikesed failid, mis laaditakse teie arvutisse alla. Sellel lehel kirjeldatakse, millist teavet nad koguvad, kuidas me seda kasutame ja miks me mõnikord peame neid küpsiseid salvestama. Jagame ka seda, kuidas saate vältida nende küpsiste salvestamist, kuid see võib alandada või "rikkuda" saidi funktsionaalsuse teatud elemente.

Kuidas me küpsiseid kasutame

Kasutame küpsiseid erinevatel allpool kirjeldatud põhjustel. Soovitatav on jätta kõik küpsised sisse, kui te pole kindel, kas teil on neid vaja või mitte, sest neid kasutatakse teie kasutatava teenuse osutamiseks.

Küpsiste keelamine

Küpsiste seadistamist saate takistada oma brauseri seadeid kohandades (selle kohta vaadake oma brauseri spikrit). Pidage meeles, et küpsiste keelamine mõjutab selle ja paljude teiste külastatavate veebisaitide funktsionaalsust. Küpsiste keelamine toob tavaliselt kaasa ka selle saidi teatud funktsioonide ja funktsioonide keelamise. Seetõttu on soovitatav küpsiseid mitte keelata.

Meie seatud küpsised

  • Meili uudiskirjadega seotud küpsised

See sait pakub uudiskirjade või e-kirjade tellimisteenuseid ning küpsiseid võidakse kasutada selleks, et meeles pidada, kas olete juba registreerunud ja kas kuvada teatud teatisi, mis võivad kehtida ainult tellitud/tellimuseta kasutajatele./p>

  • Tellimused seotud küpsiste töötlemisega

See sait pakub e-kaubandust või maksevõimalusi ning mõned küpsised on olulised tagamaks, et teie tellimus jäetakse lehtede vahel meelde, et saaksime seda korralikult töödelda.

  • Vormiga seotud küpsised

Kui saadate andmeid vormi kaudu, nagu need, mis leiate kontaktilehtedelt või kommentaarivormidest, võidakse küpsised seada teie kasutajaandmeid edaspidiseks kirjavahetuseks meelde jätma.

  • Saidi eelistuste küpsised

Selleks, et pakkuda teile sellel saidil suurepärast kasutuskogemust, pakume funktsiooni, mille abil saate määrata teie eelistused selle saidi käitamise kohta, kui te seda kasutate. Teie eelistuste meeldejätmiseks peame seadistama küpsised, et seda teavet saaks alati helistada, kui teie eelistused mõjutavad lehte.

Kolmanda osapoole küpsised

Teatud erijuhtudel kasutame ka usaldusväärsete kolmandate isikute pakutavaid küpsiseid. Järgmises jaotises kirjeldatakse, milliseid kolmanda osapoole küpsiseid võite sellel saidil kohata.

See sait kasutab Google Analyticsit, mis on veebis üks levinumaid ja usaldusväärsemaid analüüsilahendusi, mis aitab meil mõista, kuidas te saiti kasutate ja kuidas saaksime teie kasutuskogemust parandada. Need küpsised võivad jälgida näiteks seda, kui kaua te saidil veedate ja milliseid lehti külastate, et saaksime jätkata köitva sisu tootmist.

Lisateavet Google Analyticsi küpsiste kohta leiate ametlikult Google Analyticsi lehelt.

Rohkem informatsiooni

Loodetavasti on see leht teile küpsiste kasutamise lahti seletanud ja nagu eelnevalt mainitud, kui te pole teadlik, milliseid küpsiseid te vajate või milliseid mitte, on tavaliselt turvalisem jätta küpsised lubatuks, kuna see mõjutab mõnda meie saidil kasutatavat funktsiooni.

Kui aga otsite endiselt lisateavet, võite meiega ühendust võtta ühe meie eelistatud kontaktiviisi kaudu:

E-post: ain@loodushoiufond.ee

Külastades seda linki